kontakt_top

Kontaktpersoner

Profilbilde_Roger

Roger Øverbye

Salgssjef

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 414 37 606
E-post: roger.overbye@bergheim.no
rune_hegrand

Rune Hegrand

Selger

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 995 65 000
E-post: rune.hegrand@bergheim.no
Profilbilde_Alexander

Cristiano Alexander Øverbye

Selger

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 918 69 608
E-post: alexander@bergheim.no
seyfullah

Seyfullah Biltekin

Delesjef

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 906 89 851
E-post: seyfullah.biltekin@bergheim.no
Kenneth_Napstad_01 (002) 80x102

Kenneth Napstad

Deleekspeditør

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 917 33 386
E-post: kenneth.napstad@bergheim.no
kai

Kai Brenn

Kundemottaker

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 901 96 865
E-post: kai.brenn@bergheim.no
thomas

Thomas Høimoen

Kundemottaker

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 902 07 658
E-post: thomas.hoimoen@bergheim.no
rune

Rune Arnesen

Verksmester

Tlf: 22 57 65 00
Mobil: 996 18 544
E-post: rune.arnesen@bergheim.no
silje_larsen

Silje Larsen

Sentralbord

Tlf: 22 57 65 00
Mobil:
E-post: silje.larsen@bergheim.no

Send oss en forespørsel

Vennligst fyll ut feltene merket*

Kontakt
Sending

Spør oss om dekk

Vi er ekspert på dekk, felg og kjetting!

Alltid gode tilbud

wheel